en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 
 

Emlak          Otomotiv      Aış-Veriş Yap        Elmatelekom                   Üye Ol

 
BEYAZSU
2108
beyazsu,beyazsu turizim,beyazsu dinlenme tesisleri,beyazsu tesisleri,beyazsu piknik alanı,beyazsu piknik yerleri,beyazsu lokontaları,beyazsu yemekleri,beyazsu balığı,beyazsuda yemek fiyatları,beyazsu yemekleri,beyazsu havuzları,beyazsu görselleri,beyazsu resimleri,beyazsu galeri,beyazsu mezrası,beyazsu konumu,beyazsuda çay keyfi,beyazsu turizim,beyazsu hizmetleri,BEYAZ SU,beyaz su,beyaz su turizim,beyaz su dinlenme tesisleri,beyaz su tesisleri,beyaz su piknik alanı,beyaz su piknik yerleri,beyaz su lokontaları,beyaz su yemekleri,beyaz su balığı,beyaz suda yemek fiyatları,beyaz su yemekleri,beyaz su havuzları,beyaz su görselleri,beyaz su resimleri,beyaz su galeri,beyaz su mezrası,beyaz su konumu,beyaz suda çay keyfi,beyaz su turizim,beyaz su hizmetleri,beyazsu nereye bağlı,beyazsu midyat,midyat beyazsu,dalin mesraları,dalin beyazsu,ava sip,avasipi,avaspi,nawala sipi,
Beyaz su Ülkenin cenneti Bölgenin incisidir .Bölgede olup beyaz suyu görmemek bir suçtur.Bölgeye gelip beyaz suyu görmeden dönmek yaptığınız geziye bir ihanettir...

Beyazsu Nerede ?

Midyat- Nusaybin arasında Midyata 28 km uzak Nusaybi'ne 20 km uzak olan  Beyasu Dalin köyün en güzel mezrası .Dalin Midyat'ın en eski ve en büyük köylerinden biridir

Midyata bağlı olan Beyazsu Gezginlerin Fikirlerine göre Dünyanın cenneti 

PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

       Beyazsu Üzerinden Midyat turizmine zarar vermek istiyorlar

Gerçekler nedir gerçekleri görmek gerekiyor. 4 kişilik ailenin 500 tl ödediği ile ilgili başta Midyat ve Nusaybin olmak üzere Mardin, Diyarbakır, Şırnak il ve ilçe sosyal ağlarında binlerce paylaşım yapıldı.

 Özelikle Midyat sosyal medya hesapları birçok yerde destek verildi. Beyazsu’da bazı esnaflar yüksek fiyat uygulayıp müşteriyi memnun etmemiş olabilir. Ama bunu onlarca tesis ve esnafa mal etmek kesinlikle haksızlıktır. Bu gün Beyazsu’da yüzlerce insan çalışıp evine ekmek götürüyor. Onlarca esnaf bunu kendisine iş ve gelecek olarak görüp hayal kuruyorlar. Kimsenin bu İnsanların ekmeğine ve hayallerine zarar vermeye hakkı yoktur.

 Çözüm Sürecinden bu yana ilk kes bu bayramda Beyazsu hakkettiği turizmi gördü. Hendek olaylarında ve sonrası beş yıldır onlarca Beyazsu esnafı  battı, bunların gözyaşlarını kim silebildi? Onlarca esnafın ekmek teknesi yıkılırken kimler onların acısını sosyal medyada dile getirdi? Son 4 günde mutluluğa ve huzura kavuşan bu esnafları kimler hazmedemiyor. Sizce bir günde bu kadar gündem olmak normal mi? Bazı sosyal medya hesaplarında artık Beyasu’ya  gitmeyin diye yazılar okuyoruz. Bu işte kimin parmağı olabilir sizce? Beyazsu üzerinden Midyat ve Nusaybin komşu ilçeleriyle problemli haline getirmeye çalışılıyor.

Peki Ya gerçekten olay 4 kişilik bahsedilen ailenin dediği gibi değilse? Ya bu kamera çekimiyle planlı bir olaysa?

Hadi diyelim bu işletme sorunlu peki, Mardin, Midyat ve Nusaybin Belediyeleri ile Esnaf ve Sanatkar odaları bu yer için ne yaptılar. Doğasını mı korudular, turizmini mi geliştirdiler, Eğlenceye gelen insanların kaza yapıp cenazeyle dönen bozuk yolarını mı yaptılar, Belediyeler ve Esnaf odaları bu güne kadar ne yaptılar?  Kocaman bir hiç

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ortak bir fiyat çıkardı çıkardı da Beyazsu esnafları mı uymadı?

Komşu il ve ilçeler Midyat turizmini kötüleye bilir, Peki Midyat için kurulan sosyal ağlar sizlere neler oluyor? Bu sosyal ağlardan kaçı gitti işin aslını araştırdı? Araştırılmadan paylaştığınız paylaşımlar halkı galeyana getirdiğine şahit oldunuz mu?

Kaldı ki Beyazsu için Açıklama yapması gereken Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Odası değil  Midyat Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığıdır.

İnşallah Arif Altunkaynak’ın dediği gibi herkes için bu bir ders olmuştur. Beyazsu esnaflar ,Midyat ve Nusaybin için…

Enver AKKURT{$blog_Body}
PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.